Alarm Clock Pro

Alarm Clock Pro 9.4.7

Wirtualny majordomus obudzi Cię śpiewem lub deklamacją

Alarm Clock Pro to w pełni programowalny budzik. Może przypominać o ważnych terminach wysyłając smsy lub odtwarzając muzykę i filmy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawny i skuteczny
  • Duże możliwości konfiguracyjne
  • Elegancki interfejs

Wady

  • Program odczytuje teksty tylko po angielsku

Bardzo dobry
8

Alarm Clock Pro to w pełni programowalny budzik. Może przypominać o ważnych terminach wysyłając smsy lub odtwarzając muzykę i filmy.

Alarm Clock Pro nie tylko ostrzega przed zbliżającym się terminem wykonania jakiejś czynności. Może również wykonać ją sam. Jeśli nie chcesz przegapić porannych wiadomości w internetowym radiu, program połączy się z odpowiednim serwerem i rozpocznie odtwarzanie. W przypadku urodzin może wysłać zredagowany uprzednio mail z załącznikiem. Jeśli chcesz zostać obudzony, a komputer nie stoi w sypialni, możesz otrzymać wiadomość tekstową na komórkę.

Możliwości Alarm Clock Pro są naprawdę duże. O zaprogramowanej godzinie może wyświetlać lub czytać zadane teksty, uruchamiać programy, otwierać strony internetowe, aktywować lub wyłączać wygaszacz ekranu, wprowadzać komputer w stan uśpienia, wykonywać zrzuty ekranu... I nie tylko o konkretnej godzinie. Może to robić codziennie, co miesiąc lub za określoną ilość czasu.

Możesz z czystym sumieniem wyrzucić cienki chiński budzik lub zarżnąć koguta. Od tej pory Alarm Clock Pro zajmie się Twoimi pobudkami i wprowadzi Cię w świat nienagannej punktualności.

Najczęściej pobierane Zegary i alarmy na Mac

Więcej
Alarm Clock Pro

Download

Alarm Clock Pro 9.4.7